СКИДКИ
от 10% до 65%
Каждый день новое
предложение!
Хочешь получать эксклюзивные скидки на самые популярные развлечения?
Заполни следующие поля:
Львів крізь віки

Львів крізь віки

 

Короткий огляд

Львів Сьогодні і Вчора - Личаківське кладовище - "Шевченківський гай" - Львів Середньовічний - Національний Музей ім. Андрія Шептицького - Вернісаж

 

 

 

 

 

 


Деталі

День 1

Львів. Зустріч туристів представником фірми Танго Тревел.
Трансфер у готель, поселення (відбувається згідно з правилами готелю).

Смачний сніданок для підкріплення сил в одному з львівських кафе.
10:00 - Оглядова екскурсія Львів Сьогодні і Вчора. Споглядання розбудови історії та культури Львова через вікно комфортабельного авто. Відвідання Собору св. Юрія - найкрасивішої пам'ятки епохи Бароко у Львові. Вихід на гору Високий Замок звідки бере свій початок історія заснування міста Львів. Також Ви зможете насолодитись панорамою Львова з висоти понад 400 метрів.
13:00 - Рекомендуємо: Личаківське кладовище - унікальний музей заповідник 17-19 ст. Було закладене у часи так званої "Йосифітської касації", реформування церкви, для найзаможнішої частини Львова - жителів Середмістя. На сьогоднішній день аналогів йому практично не збереглось, тому Ви матимете ексклюзивну можливість відвадання подібного музею. Поряд з кладовищем знаходиться так зване "Марсове Поле" - меморіал воїнам усіх часів, що загинули в боях за Львів. (75 грн - вхідний квиток та послуги екскурсововда). Вільний час.

ЛьвівЛьвівЛьвів

15:00 - Рекомендуємо: відвідати "Шевченківський гай" Музей народної архітектури і побуту - етно-парк у Львові що представляє побут Західної України. Відвідавши музей Ви ознайомитесь із архітектурними особливостями будівництва різних зон Західної України. Кожна зона в музеї представлена як міні-село, що складається з 15 - 20 пам'яток народної архітектури. У житлових та господарчих приміщеннях розміщено предмети домашнього повсякденного вжитку, сільськогосподарський реманент, транспортні засоби та ремісничий інструмент та предметів ужиткового мистецтва. Шість таких міні-сіл мають назви: «Бойківщина», «Лемківщина», «Гуцульщина», «Буковина», «Поділля» і «Львівщина», причому усі предмети у кожному "регіоні" є автентичними. У музеї є також дерев'яні церкви (деякі діючі), кузня, школа, лісопильня, сукновальня, водяний млин та вітряк (75 грн - вхідний квиток та послуги екскурсововда).
Вільний час, у вечірньому Львові.
Ночівля.

День 2

Виселення з номерів (речі залишаються у камері зберігання готелю).
Сніданок.
10:00 - Оглядова екскурсія Львів Середньовічний. Львів - місто, яке знаходиться на перехресті торгових шляхів та географічних зон, що зумовлює його унікальність. Місто ніколи не залишалось на узбіччі історії, воно було центром стратегічних планів загарбницької влади різних часів та різних народів. Кожна з них залишала по собі якусь пам'ятку. Екскурсія проводиться найдавнішою частиною міста, що збереглась до наших днів і є внесеною до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО: Оперний театр - один з найкрасивіших у Європі, Єзуїтський костел, Катедральний Собор, Площа Ринок, Успенський комплекс, Домініканський Собор, Музей-Аптека (факультатив) Вірменський Собор, пл. Галицька, пл. А. Міцкевича. Вільний час. 

ЛьвівЛьвівЛьвів

 Рекомендуємо: Відвідання Національного Музею ім. Андрея Шептицького з найстарішою колекцією ікон 14-18 ст в Україні, та тимчасовими експозиціями сучасних українських та зарубіжних художників.
Відвідати ринок сувенірних виробів - Вернісаж, або ж посидіти у кафе з горнятком кави.

Прощання з містом.

ЛьвівЛьвівЛьвів

Вартість туру на особу

Готель
 
Вартість
 
Леополіс ***** 1900 грн
Опера **** 1225 грн
Швейцарський **** 1050 грн
Дністер **** 745 грн
У Бюргера **** 715 грн
Вінтаж бутік ***+ 1080 грн
Відень *** 745 грн
Рейкарц Медіваль *** 860 грн
Євроготель *** 806 грн
Старий Краків*** 696 грн
Ірена *** 671 грн
Едем *** 818 грн
Вольтер *** 695 грн

Перед замовлення вартість туру просимо уточнювати

У вартість туру входить:
- Зустріч туристів представником фірми Танго Тревел;
- трансфер вокзал (аеропорт) - готель;
- 2 оглядові екскурсії: "Львів Сьогодні і Вчора", "Середньовічний Львів";
- 2 сніданки: 1 у готелі, 1 у "Криївці"
Додатково оплачується:
-
вхідні квитки;
- особисті витрати;
- факультативні програми;

Програма проводиться при мінімальній кількості 2 особи.

695,00 грн.
КУПИТЬ